Produkterne‪» Home Tekstiler‪» Tablecloths‪»

Arte Pura Grå /beige pitsikaitaliina, 50 * 120 cm

Arte Pura grå /beige pitsikaitaliina, 50 * 120 cm


Pris
249,00 + forsendelsesomkostninger
Inkl. moms 25.5 %


Antal
stk.


Tilgængelighed
Umiddelbart

Lagerbeholdning


Produktbeskrivelse

Pellavanvärinen pitsikaitaliina – Leonardo pitsi

Tämä pellavanvärinen kaitaliina hurmaa hienostuneella ja ajattomalla ilmeellään. Kaitaliina on kauttaaltaan kaunista Leonardo-pitsiä, joka tuo pöytään keveyttä ja eleganttia tekstuuria. Sävy gesso old on tyylikäs harmaan ja beigen yhdistelmä – täysin ilman keltaiseen taittavaa vivahdetta – ja sopii vaivattomasti monenlaisiin sisustustyyleihin.

Italiassa valmistettu pitsikaitaliina on laadukas ja huolella viimeistelty. Puuvillan ja polyesterin yhdistelmä tekee liinasta sekä kauniisti laskeutuvan että helppohoitoisen, säilyttäen pitsin muodon ja ilmeen pitkään.

Kaitaliinaa voi käyttää sellaisenaan pöydän katseenvangitsijana tai yhdistää sen pöytäliinaan ja lautasliinoihin, jolloin saat luotua aina uusia, persoonallisia kattauksia. Tämä pitsikaitaliina sopii täydellisesti arkeen, juhlaan ja sesonkikattauksiin ympäri vuoden.

Tuotetiedot:

  • Pellavanvärinen pitsikaitaliina
  • Leonardo-pitsi koko liinan alueella
  • Väri: gesso old (harmaa/beige, ei keltaiseen taittuva)
  • Valmistettu Italiassa
  • Materiaali: 50 % puuvilla, 50 % polyesteri
  • Leveys: 50 cm
  • Pituus: 120 cm

Ajaton italialainen pitsikaitaliina tuo pöytään keveyttä, tyyliä ja viimeisteltyä eleganssia


Den omtrentlige pakkestørrelse eller størrelsen på produktets pakke er 250 x 250 x 25 mm.


Vægt
0,15 kg
(med forpakning 0,25 kg)


Fremstillingsland
Italien


Kommentarer
Tilføj kommentar

Varemærke