Προϊόντα‪» Ρούχα‪» Jakut‪»

Arte Pura PELLAVA/PUUVILLAJAKKU

Arte Pura PELLAVA/PUUVILLAJAKKU

Arte Pura PELLAVA/PUUVILLAJAKKU
Arte Pura PELLAVA/PUUVILLAJAKKU
Arte Pura PELLAVA/PUUVILLAJAKKU
Arte Pura PELLAVA/PUUVILLAJAKKU

Τιμή
189,00 + κόστη παράδοσης
Συμπ. ΦΠΑ 25.5 %


Ποσότητα
τμχ.


Χρώμα
Καφέ


Μέγεθος
S
M
L
3xl
Xl
Xs
Xxl



Παρακαλώ επιλέξτε όλες τις επιλογές.
Διαθεσιμότητα
Ορισμένα είδη αυτού του προϊόντος είναι διαθέσιμα στο απόθεμά μας. Ο χρόνος παράδοσης για αυτό το προϊόν είναι αμέσως εάν υπάρχει στο απόθεμά μας. Διαφορετικά είναι περίπου 3 - 15 ημέρα/ες από την παραγγελία. Η αξιοπιστία της εκτίμησης είναι καλός.

Λεπτομερής διαθεσιμότητα
Ειδοποιήστε με όταν αυτό το προϊόν είναι ξανά σε απόθεμα


Περιγραφή προϊόντος
Hieno puuvillajakku, joka pääosin puuvillaa ja tehosteissa pellavaa. Jakussa on hienoja yksityiskohtia, mm. näyttävä nappilista ja koristeet hihoissa.
Materiaali 1: 100% puuvilla, kangas 2: 100 % pellava, kangas 3: 95 %viskoosi /5 % elastaani 

Arte Pura tekee tuotteensa Pohjois-Italissa omassa tehtaassaan nappeja myöden. Kaikki tuotteet värjätään ilman myrkkyjä, luonnonvärein, käsin. Tämän jakun väri on nimeltään evento old, suklaanruskea.

PESUOHJE: Vaatteen pesulapun mukaisesti, 40 astetta. Koristeet eivät irtoa pesuissa.
HUOM: Arte Puran vaatteet on kutistettu valmiiksi!
- Jos vaatteessa on kristalleja tai muita koristeita, ne on kiinnitetty siten, että ne kestävät pesuohjeen mukaisen pesun irtoamatta.
- Vaatteet värjätään käsin, luonnonvärein, jolloin kankaassa olevat käsittelyaineiden määrät ovat mahdollisimman myrkyttömiä ja luonnonmukaisia. Tästä johtuen vaate haalistuu hieman ensimmäisissä pesuissa, pese samanväristen kanssa ja käytä sopivaa pesuainetta.

Το κατά προσέγγιση μέγεθος του συσκευασμένου προϊόντος ή της συσκευασίας πώλησης είναι 300 x 300 x 30 mm.


Βάρος
0,3 kg(Περιλαμβάνει το βάρος του πακέτου πωλήσεων, εάν υπάρχει)


Χώρα προέλευσης
Ιταλία


Σχόλια
Προσθήκη σχολίου

Μάρκα