Nämä värikkäät legginsit tuovat iloa asuun ja mukavuutta arkeen. Kevyt ja liukas pinta antaa tunikan tai mekon laskeutua kauniisti legginsien päältä ilman takertumista – lopputulos on siisti, huoliteltu ja miellyttävä käyttää koko päivän.
Ohut ja erittäin joustava trikoomateriaali tekee legginsseistä monikäyttöiset: ne sopivat yhtä hyvin tunikan alle, rennon paidan kanssa kuin jumppaan, joogaan tai kotona liikkumiseen. Kuminauhavyötärö varmistaa mukavan istuvuuden ilman kiristystä.
Vihdoinkin jumppatrikoot ihanissa väreissä – piristä treeniä tai arkipukeutumista väreillä, jotka erottuvat edukseen!
Tuotetiedot:
Vinkki hoitoon:
Suosittelemme käyttämään pyykkietikkaa huuhteluaineen sijaan – se ei vahingoita elastaania ja poistaa tehokkaasti hien hajut.
Mukavat, monikäyttöiset ja ilahduttavan värikkäät – legginsit, jotka tekevät sekä arjesta että treenistä astetta hauskempaa.