상품‪» Home scents‪» Maison berger liquids‪»

Maison Berger Orange blossom - appelsiininkukannuppu puhdistusneste 500 ml

Maison Berger orange blossom - appelsiininkukannuppu puhdistusneste 500 ml

Maison Berger orange blossom - appelsiininkukannuppu puhdistusneste 500 ml
Maison Berger orange blossom - appelsiininkukannuppu puhdistusneste 500 ml

가격
18,50 + 배송비
부가세 포함 25.5 %


수량



재고 수량
즉시

재입고현황


상품 설명
Orange Blossom (Fleur d'Oranger) monipuolinen huonetuoksu, samalla ilmava ja aistillinen, jasmiinin ja hunajan vivahteita. Tutustu appelsiininkukan monipuolisuuteen ja hienostuneisuuteen.
Käytä Lampe Berger ilmanpuhdistuslampun kanssa kodin puhdistamiseen ja hellävaraiseen tuoksuttamiseen. Lampe Bergerissä on ainutlaatuinen ja patentoitu diffuusiojärjestelmä, joka auttaa hävittämään ei-toivotut hajut ja bakteerit ja levittämään samalla suosikkituoksusi. Puhdista ilmasi ranskalaisella tavalla.
Mikäli tuoksu tuntuu mielestäsi liian voimakkaalta, voit lisätä joukkoon tuoksutonta nestettä.
Lampe Berger on kehitetty Ranskassa alunperin sairaalaoloihin tuhoamaan bakteereita, ja sieltä se on otettu kotikäyttöön jo 1800-luvun lopulla. Lampe Berger poistaa epämiellyttävät hajut huoneilmasta, kuten esimerkiksi ruoankäryn, takan katkun tai lemmikkieläinten hajut. Lampe Berger tekee huoneilmasta raikkaan ja happirikkaan. Voit käyttää sitä myös huonetuoksuna, ja pystyt helposti säätelemään tuoksun vahvuutta. Nykyään tämä tuoksulamppu löytyy varmasti lähes jokaisen ranskalaisen kodista, ja siitä on tullut supersuosittu ympäri maailmaa.
Käytä aina ruuanvalmistuksen yhteydessä. Lamppu poistaa esimerkiksi pekonin tai kalan hajut erittäin tehokkaasi parissakymmenessä minuutissa.
Pakkauskoko 500 ml.

The approximate size of the packed product or the sales package is 60 x 200 x 60 mm.


무게
0.7 kg(포장물을 포함한 중량)


생산국가
프랑스


댓글
Add a comment

브랜드