상품‪» Detergents 그리고 soaps‪»

Durance Pyykinhuuhteluaine puuvillankukka -tuoksulla

Durance pyykinhuuhteluaine puuvillankukka -tuoksulla


가격
19,95 + 배송비
부가세 포함 25.5 %


수량



재고 수량
즉시

재입고현황


상품 설명

Pyykinhuuhteluaine, joka tekee kaikista kankaista ihanan pehmeitä ja tuoksuvia. Ei lisättyä fosfaattia. Sopii sekä käsin- että konepesuun.

Tuoksu: EMBRACE - SENSITIVE - PEHMEÄ

Hellävarainen ja herkkä puuvillakukan tuoksu. Syleilevä tuoksu - kaunis ja hellä - ripauksella myskiä. Pehmeä tuoksu luo pehmeyden ja mukavuuden tunteen. On kuin vaatteesi olisivat kietoutuneet herkkään ja miellyttävään tuoksuun, joka antaa mukavuuden ja hyvinvoinnin tunteen.

Durance tarjoaa sinulle uuden valikoiman, jonka avulla voit hoitaa liinavaatteesi hellävaraisesti optimoiduilla koostumuksilla, ilman väriaineita, ilman kiistanalaisia säilöntäaineita ja ilman eläinperäisiä ainesosia.

Fleur de Coton -tuoksu, Durance-talon ikoninen tuoksu, kehitettiin yhteistyössä Grasse-parfymöörimestareiden kanssa.

Valmistettu Ranskassa, työpajoissa Grignanissa kierrätetyssä muovipullossa, 100 % kierrätettävä, tuoksuva pyykkipuuvillakukka lumoaa pyykkisi ja ympäröi sinut makeilla ja puuterimaisilla tuoksuillaan.
1 litra


The approximate size of the packed product or the sales package is 150 x 200 x 150 mm.


무게
1 kg(포장물을 포함한 중량)


생산국가
프랑스


Uutuus



댓글
Add a comment

브랜드