Produkty‪» Odzież‪» Mekot‪»

Frank Lyman Navy hihaton kukkamekko

Frank Lyman Navy hihaton kukkamekko

Frank Lyman Navy hihaton kukkamekko

Cena
249,00 + koszty dostawy
Zawiera VAT 25.5 %


Ilość
szt.


Rozmiar
36
Dostępny w magazynie
38
Dostępny w magazynie
40
Niedostępny



Select an option.
Dostępność
Natychmiast. Możesz zamówić ten produkt maksymalnie w ilości dostępnej w naszym magazynie. The product will be removed from our product range.

Dostępność w magazynach


Opis produktu

💙🌸 Frank Lyman – Tummansininen hihaton kukkamekko - Täydellinen juhlaan ja edustustilaisuuksiin

✨ Frank Lyman tummansininen hihaton kukkamekko on suunniteltu naiselle, joka haluaa pukeutua näyttävästi mutta mukavasti. Mekon pohjaväri on syvä tummansininen, jota elävöittää kaunis kukkakuosi – juuri sopivasti näyttävä olematta liian räikeä.

Materiaali on joustavaa ja miellyttävää, mikä tekee mekosta helpon käyttää koko päivän tai illan. Mekko on vuoriton, joten se tuntuu kevyeltä ja laskeutuu kauniisti vartalon linjoja myötäillen. Kauniisti esiin jäävä olkapää.

Hihaton malli ja siisti pyöreä pääntie tekevät mekosta ajattoman ja monikäyttöisen. Se sopii täydellisesti juhliin, illallisille, valmistujaisiin, kesätilaisuuksiin ja edustustapahtumiin. Yhdistä korkokenkiin, sandaaleihin tai kevyisiin neuletakkeihin – mekko toimii aina.

Frank Lyman tunnetaan laadukkaista, hyvin istuvista malleistaan, ja tämä mekko on erinomainen esimerkki heidän osaamisestaan.

🧵 Materiaali
Joustava, kevyt ja miellyttävä kangas
Vuoriton
 
📦 Tuotetiedot
Hihaton
Tummansininen pohja, kukkakuosi
Polvipituinen
Saatavuus: varastossa Haminassa olevat koot näet kuvan vierestä.


Przybliżony rozmiar zapakowanego towaru lub rozmiar opakowania produktu to 300 x 250 x 35 mm.


Waga
0,2 kg
(wraz z opakowaniem 0,3 kg)


Kraj produkcji
Kanada


Komentarze
Dodaj komentarz

Marka