Produse‪» Deliciuri‪»

Nicolas Vahé Salt with parmesan and basil

Nicolas Vahé salt with parmesan and basil

Nicolas Vahé salt with parmesan and basil

Preț
12,95 + costuri de livrare
Incl. TVA 14 %


Cantitate
buc


Disponibilitate
Imediat

Disponibilitate


Recenzii
Evaluare generală ()


Descriere produs
Suola, parmesaani ja basilika, jossa kaunis vihreä väri. Nicolas Vahé sarjassa on aivan upeita tuotteita herkutteluun, lahjaksi, ystävän hemmotteluun tai jopa sisustukseen. Kaikki tuotteet on pakattu erittäin kauniisiin pakkauksiin.
Tämä suola-maustesekoitus on valmiiksi myllyssä ja siksi helppo käyttää. Pakkaus on kaunis ja se on mukava jättää keittiöön esille joka päivä käytettäväksi. Vihreä väri suolassa on luonnollinen lehtivihreän väri. Suola toimii hyvin esimerkiksi tomaatin päällä sekä mausteena salaatissa.
Paino: 300 g
Ainesosat: Merisuola 96,6 %, parmigiano reggiano juusto 3 % (pastöroimaton maito, suola, juoksete), 0,3 % basilika, 0,93 %, chilijauhe , punajuurijauhe, basilika 0,4 %, basilikaöljy ja lehtivihreä. Pakattu lasiseen maustemyllyyn
Säilyy avattuna ainakin 16 kuukautta
Parasta ennen 28.12.2024

Dimensiunea aproximativă a produsului ambalat sau a pachetului de vânzare este 40 x 120 x 40 mm.


Greutate
0,5 kg
(cu ambalaj 0,6 kg)


Comentarii
Adăugați un comentariu

Brand


Produse care au fost adesea achiziționate cu acest produs: