Productos‪» De mujeres ropa‪» Mekot‪»

Ana Alcazar Vaalea kukkamekko pussimaisella helmalla

Ana Alcazar vaalea kukkamekko persikan ja roosan sävyisellä kuosilla.

Ana Alcazar guía de tallas.

Precio
196,00 + gastos de envío
Incl. IVA 25.5 %


Cantidad
uds


Talla
38
En stock
40
En stock



Seleccione una opción.
Disponibilidad
Inmediatamente

Disponibilidad


Descripción

Vaalea kukkamekko pussimaisella helmalla

Ana Alcazar -mekko ihastuttaa herkällä kukkakuosilla, jossa yhdistyvät luonnonvalkoinen pohja sekä pehmeät persikan, keltaisen ja roosan sävyt. Vesivärimäinen kuosi luo kevyen ja romanttisen vaikutelman, joka sopii täydellisesti kevään ja kesän pukeutumiseen.

Hihaton malli ja pyöreähkö pääntie tekevät mekosta ajattoman ja helposti asustettavan. Väljästi laskeutuva leikkaus ja kauniisti pyöristyvä pussimainen helma tuovat siluettiin persoonallisuutta ja ilmavuutta. Pehmeä viskoosikangas laskeutuu kauniisti, ja joustava vuori viimeistelee käyttömukavuuden.

Tämä Ana Alcazar -mekko sopii kesäpäiviin, lomalle, kesäjuhliin ja rennon tyylikkäisiin menoihin. Yhdistä mekkoon sandaalit ja pienet korut tai viimeistele juhlavampi kokonaisuus siroilla korkokengillä.

Tuotetiedot

  • Tuotemerkki: Ana Alcazar
  • Tuotenumero: 041796-3807-007
  • Väri: vaalea, monivärinen kukkakuosi
  • Hihaton malli ja pyöreähkö pääntie
  • Väljä leikkaus ja pussimainen helma
  • Päälliskangas: 100 % viskoosi
  • Vuori: 95 % polyesteri, 5 % elastaani

Las dimensiones aproximadas del producto empacado o el paquete del producto son 250 x 100 x 30 mm.


Sexo
Para mujeres


Peso
0,15 kg
(con el embalaje 0,2 kg)


Capacidad
3 litros


Comentarios
Añadir comentario

Marca