Productos‪» De mujeres ropa‪» Mekot‪»

Ana Alcazar Negro mekko leopardikuosisilla paljeteilla

Ana Alcazar negro mekko leopardikuosisilla paljeteilla helmassa ja hihansuissa.

Ana Alcazar guía de tallas.

Precio
189,00 + gastos de envío
Incl. IVA 25.5 %


Cantidad
uds


Talla
38
En stock
40
En stock
42
En stock
44
En stock



Seleccione una opción.
Disponibilidad
Inmediatamente

Disponibilidad


Descripción

Musta mekko leopardikuosisilla paljeteilla

Ana Alcazar -mekko yhdistää ajattoman mustan ja näyttävän kullan, ruskean sekä mustan sävyisen leopardikuosin. Mekon pelkistetty yläosa antaa tilaa paljeteilla koristelluille yksityiskohdille, jotka tuovat asuun säihkettä ja persoonallista ilmettä.

Mekossa on pitkät hihat ja kauniisti viimeistelty pääntie, jossa on pieni lovimainen yksityiskohta. Hihansuiden leveät paljettiosat toistavat helman eläinkuosia ja luovat yhtenäisen, huolitellun kokonaisuuden. Suoralinjainen malli sopii naiselle, joka arvostaa näyttävää mutta selkeää juhlatyyliä.

Juhlatyyliä paljettien säihkeellä

Tämä Ana Alcazarin mekko sopii pikkujouluihin, juhlaillallisille, cocktailtilaisuuksiin ja muihin erityisiin hetkiin. Musta yläosa tasapainottaa näyttävää paljettikuosia, joten mekko toimii kauniisti sellaisenaan.

Yhdistä mekko mustiin korkokenkiin ja pieneen iltalaukkuun. Kullan sävyiset korut täydentävät paljettien lämpimiä sävyjä, kun taas hillityt asusteet antavat mekon yksityiskohtien nousta pääosaan.

Mukavuutta joustavasta materiaalista

Mekon kangas ja vuori sisältävät polyesteriä ja elastaania. Joustava materiaaliseos tuo käyttömukavuutta ja auttaa vaatetta mukautumaan liikkeeseen.

Tuotetiedot

  • Tuotemerkki: Ana Alcazar
  • Tuotenumero: 041659-3767-013
  • Malli: pitkähihainen mekko
  • Väri: musta, kullan ja ruskean sävyiset yksityiskohdat
  • Kuosi: leopardikuosiset paljetit helmassa ja hihansuissa
  • Kangas: 95 % polyesteri, 5 % elastaani
  • Vuori: 95 % polyesteri, 5 % elastaani

Pituus koosta riippuen: 86–90 cm
Rinnanympärys koossa 40: 102 cm
Rinnanympärys koossa 42: 106 cm
Hihan paljettiosan leveys: noin 14 cm
Helman paljettiosan leveys: noin 21 cm

Ana Alcazar -mekko on tyylikäs valinta, kun haluat yhdistää mustan ajattomuuden, eläinkuosin ja juhlavien paljettien säihkeen.


Las dimensiones aproximadas del producto empacado o el paquete del producto son 250 x 300 x 30 mm.


Sexo
Para mujeres


Peso
0,4 kg
(con el embalaje 0,45 kg)


Capacidad
3 litros


Comentarios
Añadir comentario

Marca