Produits‪» Pour femmes vêtements‪» Vêtements de nuit ja kotivaatteet‪»

Aamutakki, kolme väriä

Pehmeä pörröinen naisten aamutakki luonnonvalkoisena

Pehmeä pörröinen naisten aamutakki beigen sävyisenä
Pehmeä pörröinen naisten aamutakki roosana

Prix
49,99 + frais de livraison
TVA comprise 25.5 %


Quantité
unité


Couleur
Beige
Blanc cassé
Rose


Taille
S
M
L
XL



Veuillez sélectionner toutes les options.
Disponibilité
Immédiatement. Dans le cas de ce produit, le nombre maximal qui peut être commandé est celui que nous avons disponible en stock. Ce produit sera supprimé de notre gamme de produits.

Disponibilité


Description du produit

Pehmeä pörröinen aamutakki – täydellistä mukavuutta rentoihin hetkiin

Kääriydy ihanan pehmeään ja kevyesti pörröiseen aamutakkiin, joka tekee jokaisesta aamusta ja illasta hieman ylellisemmän. Tämä mukava aamutakki tuntuu miellyttävältä ihoa vasten ja tarjoaa lämpöä sekä pehmeyttä ympäri vuoden. Olitpa sitten nauttimassa hitaasta aamukahvista, rentoutumassa saunan jälkeen tai viettämässä rauhallista iltaa kotona, aamutakki on luottovaate arjen mukaviin hetkiin.

Klassisen mallinen kylpy- ja aamutakki istuu hyvin ja vastaa normaalia suomalaista mitoitusta. Käytännöllinen sisäpuolen kiinnitysnauha sekä samasta kankaasta valmistettu vyö pitävät takin siististi paikoillaan. Kiinnitä ensin sisänauha ja solmi sen jälkeen vyö, jolloin takki pysyy mukavasti päällä koko päivän ajan.

Ajattoman tyylinsä ansiosta tämä pehmeä naisten aamutakki on myös suosittu lahjaidea. Se sopii erinomaisesti syntymäpäivälahjaksi, äitienpäivälahjaksi, joululahjaksi tai hemmottelulahjaksi läheiselle.

Yhdistä aamutakki pehmeisiin kylpy- ja käsipyyhkeisiin ja luo kotiisi rentouttava spa-tunnelma.

Värivaihtoehdot

  • Roosa
  • Luonnonvalkoinen
  • Beige

Tuotetiedot

  • Ihanan pehmeä ja kevyesti pörröinen materiaali
  • Sopii aamutakiksi ja kylpytakiksi
  • Sisäpuolen kiinnitysnauha
  • Samasta kankaasta valmistettu vyö
  • Normaalia suomalaista mitoitusta vastaava koko
  • Saatavana kolmessa ajattomassa värissä

Usein kysytyt kysymykset

Sopiiko tämä sekä aamutakiksi että kylpytakiksi?

Kyllä. Pehmeä ja lämmin materiaali tekee takista erinomaisen valinnan sekä aamu- ja iltakäyttöön että saunan tai suihkun jälkeen.

Miten aamutakki kiinnitetään?

Takissa on sisäpuolen kiinnitysnauha sekä vyö, jotka yhdessä pitävät takin hyvin paikoillaan ja takaavat mukavan istuvuuden.

Vastaako koko normaalia mitoitusta?

Kyllä. Tuotteen koko vastaa hyvin normaalia suomalaista mitoitusta.

Onko aamutakki hyvä lahjaidea?

Ehdottomasti. Pehmeä aamutakki on käytännöllinen ja arvostettu lahja esimerkiksi syntymäpäiväksi, äitienpäiväksi, jouluksi tai tupaantuliaislahjaksi.

Mitä värejä tuotteesta on saatavilla?

Aamutakki on saatavana roosan, luonnonvalkoisen ja beigen sävyissä.


Les dimensions du produit emballé ou de l'emballage de vente sont environ : 450 x 350 x 130 mm.


Poids
1,3 kg
(avec l'emballage de vente 1,4 kg)


Capacité
6 litres


Pays de fabrication
Italie


Commentaires
Commenter