Artikel‪» Accessories‪» Laukunhihnat‪»

Schwarz leather phonebag

Kimaltava vihreän ja hopean sävyinen laukunhihna.

Hohtava vihreänharmaa laukunhihna metallisilla kiinnikkeillä.

Preis
19,95 + Versand- und Zahlungskosten
MwSt. im Preis enthalten 25.5 %


Anzahl
stck


Verfügbarkeit
Sofort

Verfügbarkeit und ankommende Bestände


Artikelbeschreibung

Kimaltava laukunhihna on näyttävä ja helppo tapa uudistaa käsilaukun ilmettä. Leveässä hihnassa on kauniisti hohtava metallinhohtoinen pinta, jossa vihreän, hopean ja harmaan sävyt muodostavat elävästi kimaltavan kokonaisuuden.

Vaihdettava laukkuhihna tuo yksiväriseen laukkuun uutta ilmettä ja antaa mahdollisuuden muokata laukkua eri asuihin ja tilanteisiin sopivaksi. Hohtava pinta tekee hihnasta myös itsessään tyylikkään yksityiskohdan.

Leveä ja säädettävä laukunhihna

5 cm leveä hihna tuntuu kädessä ja olalla miellyttävältä ja antaa laukulle näyttävän ilmeen. Pituutta voi säätää helposti oman käyttötavan mukaan, joten hihnaa voi käyttää esimerkiksi olkalaukkuna tai pidempänä crossbody-hihnana.

  • Leveys: 5 cm
  • Pituus: säädettävissä noin 87–132 cm
  • Väri: hohtava vihreän, hopean ja harmaan sävyinen
  • Kiinnitys: metalliset karabiinihaat

Uutta ilmettä lempilaukulle

Uusi laukkuhihna on helppo tapa päivittää olemassa olevan käsilaukun tyyliä ilman uuden laukun hankkimista. Kimaltava hihna sopii erityisen hyvin yksivärisiin nahka- ja tekstiililaukkuihin ja tuo asuun ripauksen näyttävyyttä.

Tutustu myös Sisustus Laventelin naisten nahkaisiin käsilaukkuihin ja yhdistele laukkuun omaan tyyliisi sopiva vaihdettava hihna.


Die geschätzte Größe des verpackten Artikels oder die Größe der Verpackung beträgt etwa 60 x 60 x 60 mm.


Gewicht
0,05 kg
(mit der Verpackung 0,1 kg)


Volumen
500 Milliliter


Kommentare
Hinterlassen Sie einen Kommentar